×

На StartEra у розділі “Соціальні проекти” – розміщений новий проект!

Михайло Стах

Posted 2.05.2019

У розділі “Соціальні проекти” – розміщений новий проект . Благодійний проект для людей із вадами зору «Відчуй Україну на дотик» – це мініатюрні копії пам’яток Львова у зменшеному масштабі для тактильного вивчення людьми із вадами зору.

Ідея допомогти незрячим дітям «побачити» світ довкола себе виникла минулого року в стінах компанії ELEKS. Розпочати вирішили зі створення мініатюрної копії Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за допомогою технології 3D-друку. Протягом року проект згуртував навколо себе передові організації, спеціалістів різних напрямків та просто небайдужих людей .

Командою проекту вже було створено  копії будівель Львівського державного цирку, Львівського будинку органної та камерної музики, Порохової вежі, пам’ятника Адамові Міцкевичу, пам’ятника Іванові Франку, Церкви Вознесіння Господнього та Латинського кафедрального собору.

Кінцева мета проекту — створення набору роздрукованих на 3D принтері будівель та пам’ятників, що даватимуть повне уявлення про архітектуру Львова, які буде передано ГО “Українська спілка інвалідів”. З їх допомогою мініатюрні моделі пам’яток матимуть змогу здійснити мандрівку інтернатами для дітей з вадами зору по всій Україні.

Підтримати проект можна у розділі “Соціальні проекти”.

Share: