×

HydroxyPower

Hydroxy Power

Startup project
117 UAH collected 0%
with 30000 UAH general budget Not funded 0 days before the end of the campaign

117 UAH collected 0%
with 30000 UAH general budget Not funded 0 days before the end of the campaign

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

Проект покликаний на створення майданчику та побудова механізму комерціалізації нового продукту – водневих систем на етапі дослідний зразок (прототип)→ виробничий зразок, для їх апробації, тестування, удосконалення та виведення на ринок через наукомісткі підприємства.

Виробництво “зеленого” водню шляхом електролізу стає основою “водневої економіки”, а його використання в системах підвищення ефективності роботи двигунів внутрішнього згорання дозволяє значно продовжити термін служби двигуна, знизити рівень шкідливих викидів в атмосферу, знизити витрату палива, збільшити його потужність і продовжити ресурс сажового фільтра.

 

СТАДІЯ РОЗВИТКУ ПРОЕКТУ

Компанія «HydroxyPower» розробила водневі системи по очистці двигунів внутрішнього згорання (ДВЗ) і виробництві газу Брауна (ННО), ці науково-технічні розробки доведені до дослідного зразка і потребують проведення низки досліджень, а саме: тестування і удосконалення новацій, доведення їх до виробничого зразка, виведення їх на ринок через малі підприємства.

 

ЦІННІСТЬ ПРОЕКТУ

Цінність проекту полягає у:

 

ПРОБЛЕМИ, ЯКІ МИ ВИРІШУЄМО

 

РИНОК ЗБУТУ

 

КЛІЄНТИ

Клієнтами будуть автовласники та комерційний автотранспорт.

 

МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

 

ПЛАНИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПРОЕКТУ

Розвиток інновацій в сфері водневих технологій. Внесення соціального елементу в розвиток бізнесу з можливістю підтримки різних екологічних проєктів.

Share:

SUPPORT THE PROJECT ANONYMOUSLY WITHOUT REGISTRATION

Благодійний внесок на проект «HydroxyPower»

Pay with:
Мінімальний внесок 10грн

Recommended