×

Створення студентського простору Study Zone

Nadiia Olesko

Social project
375 UAH collected 3%
with 10000 UAH general budget Not funded 0 days before the end of the campaign

Проєкт створення простору  орієнтований на покращення навчального процесу та взаємовідносин між студентами та викладачами для цікавого та продуктивного проведення вільного часу між парами з одногрупниками та познайомитися з студентам різних курсів. Має на меті сприяти студентському розвитку у різних сферах. Study Zone - місце неформальної зустрічей студентства та викладачів, пошуку однодумців  та відкриття можливостей для саморозвитку та проведеного часу серед нових друзів за чашкою кави чи переглядом фільму.

375 UAH collected 3%
with 10000 UAH general budget Not funded 0 days before the end of the campaign

Короткий опис

Проєкт створення простору  орієнтований на покращення навчального процесу та взаємовідносин між студентами та викладачами для цікавого та продуктивного проведення вільного часу між парами з одногрупниками та познайомитися з студентам різних курсів. Має на меті сприяти студентському розвитку у різних сферах. Study Zone – місце неформальної зустрічей студентства та викладачів, пошуку однодумців  та відкриття можливостей для саморозвитку та проведеного часу серед нових друзів за чашкою кави чи переглядом фільму.

Стадія

На початку 2020 року активні студенти кафедри АФМ Національного університету “Львівська політехніка” запропонували створити студентський простір з вільним доступом. Назар Подольчак – завідувач кафедри, виділив приміщення для створення креативного простору. На даний момент потребується капітальний ремонт приміщення та його модернізація.

                                       

Цінність

Цінність проєкту полягає у тому, що студенти матимуть комфортне місце для проведення вільного часу. Там Вони зможуть не залипати у телефони, а поспілкуватися за чашкою кави, прочитати книгу чи спільно переглянути фільм, підготуватися до пари не на коридорі, а в затишній кімнаті з усіма умовами та  вільним доступом до мережі та комп’ютера. Це місце створюється для студентів.

Унікальність

Перший у Національному університеті “Львівська політехніка” внутрішній студентський простір створений студентами для студентів з вільним доступом. У креативному студентському просторі молоді люди можуть відпочити та продуктивно підготуватися до наступних пар, коли є вікно і не сидіти у прохолодних коридорах з поганим освітленням. У студентському просторі студенти можуть продукувати інноваційні ідеї, щодо реформування студентського життя та навчання, якщо говорити глобальніше, то це місце для започаткування ідей, що можуть змінити студентське життя у Львові  і не тільки. Студенти зможуть поспілкуватися за неформальною розмовою з викладачами та менторами, відкриваючи для себе нові горизонти.

Цільова аудиторія

Студенти та  викладачі  Національного університету “Львівська політехніка” можливістю реалізації своїх ідей у будь-якому куточку України.

Плани

Поширення спродукованих  студентських ідей для покращення навчального процесу.

Share:

SUPPORT THE PROJECT ANONYMOUSLY WITHOUT REGISTRATION

Благодійний внесок на проєкт “Створення студентського простору Study Zone”

Pay with:
Мінімальний внесок 10грн

Recommended