×

Втілюйте в життя свої креативні ідеї!

VeDehhh web-studio

Опубліковано 5.04.2019

Маєш цікаву ідею і потребуєш коштів для її реалізації? Розміщуй проєкт на нашій платформі! Startera дає унікальну можливість пошуку фінансування для реалізації твоїх задумів. Створи проєкт на платформі, опиши його актуальність, цінність, інноваційність, визначись з цільовим сегментом ринку та потенційними клієнтами, необхідним обсягом фінансування та часом для збору коштів, донеси ідею до людей, які в неї повірять – і твоя ідея буде втілена у життя. Ми пропонуємо: можливість розміщення як соціальних, так і стартап проєктів; низькі бар’єри входження на майданчик; консультаційну допомогу та медіа супровід; нижчий розмір комісій за використання площадки у порівнянні із іншими платформами, наявність партнерських знижок; можливість отримання коштів від закордонних інвесторів та благодійників; підтримку академічної та бізнес спільнот. Додаткову інформацію щодо особливостей роботи з платформою можна отримати за тел. +380984933483 або електронною поштою coordinator.startera@gmail.com Запрошуємо до співпраці!

Маєш цікаву ідею і потребуєш коштів для її реалізації? Розміщуй проєкт на нашій платформі!
Startera дає унікальну можливість пошуку фінансування для реалізації твоїх задумів. Створи проєкт на платформі, опиши його актуальність, цінність, інноваційність, визначись з цільовим сегментом ринку та потенційними клієнтами, необхідним обсягом фінансування та часом для збору коштів, донеси ідею до людей, які в неї повірять – і твоя ідея буде втілена у життя.

Ми пропонуємо:

Додаткову інформацію щодо особливостей роботи з платформою можна отримати за тел. +380984933483 або електронною поштою coordinator.startera@gmail.com

Запрошуємо до співпраці!

Поділитись: