×

На StartEra тривають дві краудфандингові кампанії. Долучайтесь!

Михайло Стах

Опубліковано 15.07.2019

Друзі, нагадуємо у нас зараз тривають дві краудфандингової кампанії до яких Ви можете долучитись та допомогти авторам втілити мрії в життя.

Перша, це соціальний благодійний проєкт для людей із вадами зору «Відчуй Україну на дотик». Проєкт дасть змогу познайомити з архітектурою Львова велику кількість людей, що не могли цього зробити через ті чи інші вади зору. ( https://startera.org.ua/…/blagodijnyj-proekt-dlya-lyudej-i…/ )

Другий ж проєкт – у розділі “Стартап проєкти”. Це обладнання для першої в західній Україні лабораторії інновацій Tech LabInno – ріжучий плоттер. Цей пристрій підійде для втілення оригінальних ідей скрапбукінгу – нового виду мистецтва для оформлення фотографій і альбомів. Для кого-то це тільки хобі, але професіонали оцінять і інші можливості пристрою. Пристрій має широке застосування в сувенірній індустрії, воно виготовляє коробки з мереживним краєм, пакети для подарунків, святкові прапорці, термонаклейки з логотипом, навчальні матеріали для малюків і 3D іграшки. ( https://startera.org.ua/…/obladnannya-dlya-pershoyi-v-zahid… )

Долучитись до втілення цих проєктів Ви можете на нашій платформі www.starera.org.ua. Там також Ви можете подати свої проєкти та зібрати кошти на реалізацію своїх ідей,проєктів чи ініціатив.

Поділитись: