×

Протидійте байдужості разом з новим соціальним проєктом!

Михайло Стах

Опубліковано 9.09.2019

У розділі “Соціальні проєкти” стартувала нова краудфандингова кампанія.

Цей проєкт орієнтований на протидію пасивності, байдужості і брехні (зокрема популізму), які руйнують світ у ХХІ столітті. Проєкт спрямований на свідомих активних громадян України і має на меті сприяти школярам у здійсненні справді важливих корисних та добрих справ! А дорослі повинні створити для цього умови. Крім того проєкт передбачає творчі конкурси для школярів у 8 творчих категоріях, екологічне змагання між школами та класами, розвиток у дітей нових навиків, пов’язаних із конкурсними категоріями, практикування командами школярів допомоги тим, хто її найбільше потребує тощо.

Проєкт дасть змогу дітям вийти із зони власного комфорту та навчить бачити й долучатися до розв’язання проблем навколишнього світу, а також осмислити, як небайдужість і активна громадянська позиція роблять світ кращим, як добрі справи і співчуття, наполегливість і старанність, чуйність і доброта, гармонійність розвитку і професіоналізм, відповідальність і вчасна дієвість змінюють нас і наше життя, роблячи нас щасливішими і захищаючи майбутнє українського народу. А нам, дорослим, необхідно створити школярам можливість для реалізації їхніх добрих намірів і гідно підтримати їх у цьому проєкті.

Протидіяти байдужості разом з авторами проєкту, науково-аналітичним журналом “Наша перспектива” , можна підтримавши ініціативу на нашій краудфандиговій платформі в розділі “Соціальні проєкти” – Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!

Поділитись: