×

Благодійний проєкт для людей із вадами зору «Відчуй Україну на дотик»

Skeiron .llc

Соціальний проєкт
1570 грн зібрано 6%
Ігор
з 25000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Здатність бачити — неоціненний скарб. Переважну більшість інформації люди сприймають за допомогою органів зору, проте навіть попри стрімкий розвиток медицини не всі мають можливість побачити красу світу на власні очі. Однак вже зараз сучасні технології 3D сканування та 3D друку надають можливість пізнавати навколишній світ в альтернативний спосіб. Наш проєкт — це мініатюрні копії пам’яток Львова у зменшеному масштабі для тактильного вивчення людьми із вадами зору. Ідея допомогти незрячим дітям «побачити» світ довкола себе виникла минулого року в стінах компанії ELEKS. Розпочати вирішили зі створення мініатюрної копії Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької за допомогою технології 3D-друку. Протягом року проєкт згуртував навколо себе передові організації, спеціалістів різних напрямків та просто небайдужих людей .

1570 грн зібрано 6%
Ігор
з 25000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Стадія розвитку проєкту

Нами були створено наступні копії будівель:

Далі планується зробити моделі таких споруд, як:

Цінність проєкту

Проєкт дасть змогу познайомити з архітектурою Львова велику кількість людей, що не могли цього зробити через ті чи інші вади зору.

Ринок

Орієнтований у першу чергу на людей з вадами зору, а також на громадські організації, які ними опікуються

Клієнти

Орієнтований у першу чергу на людей з вадами зору, а також на громадські організації, які ними опікуються

Механізм реалізації проєкту

Створення однієї зменшеної копії будівлі чи пом’ятника можна розділити на три етапи: перший етап — сканування об’єкта, другий етап — спрощення моделі для потреб друку та третій етап — друк самої моделі.

Всі надруковані моделі будуть передані Українській Спілці Інвалідів (УСІ), де всі охочі будуть мати змогу доторкнутись до моделей.

Плани щодо розвитку проєкту

Кінцева мета проєкту створення набору роздрукованих на 3D принтері будівель та пам’ятників, що даватимуть повне уявлення про архітектуру Львова, які буде передано ГО “Українська спілка інвалідів”. З їх допомогою мініатюрні моделі пам’яток матимуть змогу здійснити мандрівку інтернатами для дітей з вадами зору по всій Україні.

Для здійснення задумки у повній мірі необхідна сума у розмірі 150 тис. грн. Вона буде витрачена на сканування дванадцяти об’єктів, спрощення моделей для друку, купівлю відповідного 3D принтера для великомасштабного друку та закупівлі матеріалів для виготовлення моделей. На перший етап ми збираємо 25 тис. грн. вони будуть використані на сканування та спрощення моделей Домініканського Собору та Ратуші. Кожний внесок важливий і на крок наближає втілення ідеї у життя, тож долучайтеся, поширюйте інформацію про проєкт у соцмережах і творіть добро разом з проєктом “Відчуй Україну на дотик”!

Плануємо масштабування проєкту по Україні. Є чимало однодумців із Харкова, Одеси та Києва, що можуть долучитись до реалізації проєкту.
Для того, щоб якомога більше дітей з вадами зору змогли доторкнутися до прекрасного, плануємо запустити моделі у тур дитячими будинками, які зацікавлені у співпраці.

Поділитись:

Рекомендуємо