×

«DOFamine» – підприємство з виробництва симуляторів руху

Tech Startup School

Стартап проєкт
20020 грн зібрано 66%
Від проєкту UK-RAIN-A
з 30000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

20020 грн зібрано 66%
Від проєкту UK-RAIN-A
з 30000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Характеристика проєкту: Рухома платформа або симулятор руху дозволяє з високою точністю та реальністю відтворювати вібрації та прискорення при руху повітряних, морських та наземних транспортних засобів. Вони використовуються для різних цілей, включаючи:

Прототип симулятора руху дозволить презентувати продукцію не лише у вигляді візуалізацій або фото, а як робочий пристрій якій можна використовувати за призначенням.

Мета проєкту: започаткувати орієнтоване на експорт підприємство з виробництва  симуляторів руху.

Кошти, зібрані на проєкт, підуть на: придбання матеріалів для створення прототипу симулятора руху з двома ступенями  свободи, для  симуляції руху наземного транспорту (автосимулятор).

Матеріали для виготовлення прототипу:

Очікуваний результат: створення прототипу симулятора руху з двома ступенями  свободи. Буде створена компанія, яка працюватиме в IT та реальному секторі економіки України. Компанія буде об’єднувати програмування та машинобудування, буде з великим експортним потенціалом та великою інтелектуальною складовою продукту. Підприємство створить необхідні нові робочі місця, та забезпечить надходження валюти в економіку країни.

Контактні дані: Дубачев Дмитро +380503204010

Поділитись:

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ АНОНІМНО БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ
Розрахуватись за допомогою:
Мінімальний внесок 10грн

Рекомендуємо