×

Обладнання для першої в західній Україні лабораторії інновацій Tech LabInno

ГО "Нове суспільство України"

Стартап проєкт
9510 грн зібрано 100%
Karolina Наталія Данкова
з 9500 грн загального бюджету Профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Ріжучий плоттер - один із основних апаратів в арсеналі обладнання глобальної мережі FabLab у світі. FabLab - це формат відкритої лабораторії, в якій кожен бажаючий може займатися своїми ідеями і проєктами. Ріжучий плоттер необхідний для виготовлення рекламної та рекламно-сувенірної продукції. Ріжучий плоттер застосовується, в першу чергу, для різання самоклейних і термотрансферних плівок, фотопаперу, магнітного вінілу, дизайнерського картону, і багатьох інших листових і рулонних матеріалів. Він підключається до комп'ютера і працює як звичайний принтер. Замість того, щоб друкувати, він вирізає зображення з потрібного матеріалу спеціальним ножем. Ширина прорізу матеріалу 29,4 см, довжина прорізу матеріалу до 294 см. Він також оснащений оптичним датчиком для різання надрукованого зображення і сумісний з технологією PixScan ™.

9510 грн зібрано 100%
Karolina Наталія Данкова
з 9500 грн загального бюджету Профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Стадія розвитку проєкту

новий

 

Цінність проєкту

Цей пристрій підійде для втілення оригінальних ідей скрапбукінгу – нового виду мистецтва для оформлення фотографій і альбомів. Для кого-то це тільки хобі, але професіонали оцінять і інші можливості пристрою. Пристрій має широке застосування в сувенірній індустрії, воно виготовляє коробки з мереживним краєм, пакети для подарунків, святкові прапорці, термонаклейки з логотипом, навчальні матеріали для малюків і 3D іграшки. Це все можна буде зробити, а також навчитися у навчально-виробничій технологічній лабораторії інновацій Tech LabInno.

Інновації/унікальність проєкту

Можливості плоттера:
– відрізний ніж при подачі рулонного матеріалу ззаду
– сумісність з фідером рулонного матеріалу
– оптичний датчик для Друку & Різання
– кольоровий тачпад для зручної навігації та налаштування
– сумісний з технологією PixScan ™ для точного і швидкого позиціонування- сумісний з PC і Mac
– доступ до магазину Silhouette Design Store (більш 50,000 готових макетів)

Ринок

Навчально-виробнича технологічна лабораторія інновацій Tech LabInno є майданчиком для знайомств з машинами і для навчання роботі з ними у будь-якому віці, тобто лабораторія відкрита для усіх. Всередині цієї лабораторії буть люди, которі можуть доволі швидко навчити бажаючого користуватися ріжучим плоттером або будь-якою іншою технікою.

Клієнти

Це відкрита лабораторія, доступ до якої умовно може отримати кожен. Зазвичай у ньому комбінують постійних резидентів, які працюють над власними проєктами довгостроково, майстер-класи та навчальні курси для початківців, мітапи, на яких мейкери можуть спілкуватися, що є дуже важливим.
Фаблаби та мейкрспейси дозволяють кожному зробити те, що він не може зробити дома.
Важливість не лише цифрових обладнаннях, а й традиційних інструментів для роботи з деревом та металом, ріжучого плоттера.

Конкуренти

1. КАДР

Надають послуги Широкоформатного друку який є одним з найбільш популярних і затребуваних засобів рекламної продукції. Це обумовлено безліччю факторів, але ключовими залишаються: якість матеріалу, вартість виробництва і універсальність у використанні.

2. Мережа копіювальних центрів «КОПІБУМ»

Надають послуги широкоформатного друку на плотарі і термін виконання друку до 1 дня.

Поділитись:

Рекомендуємо