×

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

ГО "Світ важливих Ініціатив"

Соціальний проєкт
210010 грн зібрано 100%
Чубай Володимир Данило Петрів - Андрій Мельник Павло Олександр Ремінний ТМ Chocoboom ТМ QUANT Команда SKEIRON ТМ Chocoboom Назар Білоус Тарас Скиба Тарас Кицмей Компанія ADS Агенція А-Баланс Tech StartUp School ТМ QUANT ТМ QUANT 380975936821 380503176294 -1 Команда ТзОВ Консалтинг Ф.С. PwC Lviv SDC -1 380974483625 «Здорова Родина» Мережа аптек «Здорова Родина» Мережа аптек Володимир Igor
з 210000 грн загального бюджету Профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Ця патріотична ініціатива покликана залучити до розвитку громадянського суспільства в Україні якомога більше активних громадян нашої держави, зокрема школярів, які вже зараз повинні формуватися як гідні особистості, щоб за декілька років усвідомлювати власну причетність до ефективного розвитку української держави, долучаючись до громадських ініціатив, спрямованих на зміцнення і захист України в різних сферах, глибоко аналізуючи різні процеси, що відбуваються в нашій державі та міжнародному середовищі.

210010 грн зібрано 100%
Чубай Володимир Данило Петрів - Андрій Мельник Павло Олександр Ремінний ТМ Chocoboom ТМ QUANT Команда SKEIRON ТМ Chocoboom Назар Білоус Тарас Скиба Тарас Кицмей Компанія ADS Агенція А-Баланс Tech StartUp School ТМ QUANT ТМ QUANT 380975936821 380503176294 -1 Команда ТзОВ Консалтинг Ф.С. PwC Lviv SDC -1 380974483625 «Здорова Родина» Мережа аптек «Здорова Родина» Мережа аптек Володимир Igor
з 210000 грн загального бюджету Профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Стадія розвитку проєкту

Наша команда однодумців останнім часом успішно реалізувала три дуже важливі проєкти для школярів: екологічний – «Розвиток екокультури: від особистості до суспільства» (2018 р.); соціальний – «Екологія свідомості: протидій байдужості, яка руйнує світ!» (2019 р.); просвітницький – «Екологія свідомості: розвиток гідної особистості» (2020 р.). Учасники та організатори наполегливо впроваджували понад пів року день у день кожен із цих проєктів. Приємно, що два з цих проєктів ми створювали на прохання школярів, які стали ініціаторами соціальної та просвітницької ініціатив. І ми надзвичайно щасливі, що сьогодні багато школярів (зокрема учасників попередніх наших проєктів) висловили свою гідну поваги громадянську позицію – не зупинятись на півшляху, а й далі робити добрі справи і зміцнювати Україну щодня своїми вчинками самостійно чи в команді однодумців. Тому всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива» та ГО «Світ важливих ініціатив» в цей нелегкий, але героїчний для українського народу час започатковують для школярів Львова з вересня 2022 р. патріотичну ініціативу «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».

Цінність проєкту

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» дасть змогу школярам усвідомити важливість власного внеску для розвитку громадянського суспільства та протистояти байдужості, пасивності, брехні (зокрема популізму), корупції, імітації та несправедливості. Талановита молодь прагне, щоб дорослі почули її думку та долучились до реалізації позитивних (не імітаційних) проукраїнських змін в Україні. Особливо ця ініціатива актуальна у важкий період агресивної війни рф проти України, коли мільйони українців стали на захист незалежності та територіальної цілісності Батьківщини від нікчемних нелюдів з рф і підлих зрадників, що роками паразитували всередині нашої держави.

Унікальність проєкту

Кінцева мета патріотичної ініціативи — через творчі завдання конкурсу створити середовище, яке б сприяло усвідомленню національної належності та формуванню патріотичного світогляду, а також стимулювало розвиток громадської активності українських школярів; актуалізувати героїчні сторінки українських визвольних змагань на прикладі сьогодення, поширивши в молодіжному середовищі образи сучасних українських супергероїв – воїнів, волонтерів, медиків, загалом усіх, причетних до захисту вітчизни; плекати шанобливе ставлення до національних цінностей та героїчної жертовної боротьби українського народу проти жорстокого агресора. Пам’ятаймо народну мудрість, яка стверджує: «Народ, який думає на один рік – вирощує хліб; народ, який думає на десять років – вирощує сади; народ, який думає на сто років – виховує молоде покоління».

Цільова аудиторія

Учні 1–11 класів шкіл та ліцеїв Львова з можливістю надалі реалізовувати такі ініціативи в більших чи менших масштабах у будь-якому місті України.

Зацікавлені особи

Українці, які люблять Україну та працюють на її зміцнення в різних сферах, серед них і небайдужі свідомі школярі, їхні батьки та вчителі, для яких розвиток української держави є одним із найважливіших пріоритетів. Надважливими аспектами для нашого зміцнення та духовного здоров’я є: віра в Бога, звільнена від впливу агресора, яка надає нам незламність і відвагу навіть у найважчі часи; українська армія, тероборона, волонтери, інші захисники й захисниці України, які з Божою допомогою зупиняють жорстокого окупанта, що прагне знову уярмити наш народ; українська мова та культура, які є запорукою нашої присутності на карті світу; система освіти та науки, яка має забезпечувати не лише якісні знання, а й формувати національно свідому генерацію.

Механізм та етапи реалізації проєкту

• Вересень 2022 р.
Оприлюднення умов творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» у 8-ми конкурсних категоріях на сайтах ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) та Всеукраїнського науково-аналітичного журналу «Наша перспектива» (https://www.perspektyva.in.ua), розміщення опису ініціативи на сайті краудфандингової платформи https://startera.org.ua/ (StartEra заснована стартап-школою Tech StartUp School – https://tsus.lpnu.ua/tsus), розсилання інформації в школи Львова і початок виконання школярами конкурсних робіт ВИКЛЮЧНО НА ДОБРОВІЛЬНИХ ЗАСАДАХ (тобто тільки з власної ініціативи учнів), без плагіату (видання чиєїсь творчої праці чи її фрагменту за свою авторську) і без допомоги дорослих.

• Жовтень – перша половина грудня 2022 р.
Заповнення на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) реєстраційних форм УСІМА учасниками творчого конкурсу та передавання ними конкурсних робіт оргкомітету (у конкурсних категоріях 1, 3 та 5 через відповідальних осіб конкретних шкіл, що повідомили оргкомітет у вересні 2022 р. про бажання взяти участь в патріотичній ініціативі (разом із супровідними анкетами (П.І.П. автора, школа, клас) в прозорому файлі з конкурсною роботою (а для картин – потрібно акуратно підписати на підрамнику зі звороту картини чи іншим чином підписати або акуратно прикріпити анкету до звороту чи паковання); у конкурсних категоріях 2, 4, 6-8 особисто, надсилаючи на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com із зазначення в темі листа номера та назви конкурсної категорії, прізвища, імені, по батькові (П.І.П.), школи та класу автора); систематизація отриманих конкурсних робіт для оприлюднення на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» тих, що пройшли відбірковий етап конкурсу; початок інтернет-голосування за творчі роботи в конкретних конкурсних категоріях на сайті https://www.inem.lviv.ua.

• Друга половина грудня 2022 р. – перша половина січня 2023 р.
Завершення інтернет-голосування за творчі роботи в конкретних конкурсних категоріях на сайті ГО «Світ важливих ініціатив», а також робота журі; визначення та оголошення переможців у 8-ми конкурсних категоріях на думку журі і за результатами інтернет-голосування.

• Друга половина січня 2023р.
Нагородження переможців цікавими й корисними книгами від провідних видавництв України, розвитковими грантами від партнерів патріотичної ініціативи та солодощами, передавання зібраної на краудфандинговому майданчику Start Era благодійної допомоги на потреби ЗСУ.

У цьому творчому конкурсі в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» всі конкурсні категорії присвячені героїзму, мужності, відвазі та самопожертві українських воїнів ЗСУ, добровольців з тероборони, волонтерів, медиків та інших українців та українок, які з 2014 р. захищають Україну та український народ від підлого рашистського агресора.

Конкурсні категорії творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» залежно від класу:

І. Для 1-4 класів авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

ІІ. Для 5-8 класів авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

ІІІ. Для 9-11 класів авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, допомоги батьків, учителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

ІV. Незалежно від класу (тобто для класів 1-11) авторська творча робота, яку школяр-конкурсант виконав самостійно (без плагіату, без допомоги батьків, вчителів, інших дорослих та дітей), може бути представлена в таких формах:

Примітка. Детальні вимоги до виконання конкурсних робіт (обсяг; формат; шрифти; тривалість; тощо) і механізм їх подання, розміщені на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) в підменю «Умови творчого конкурсу» меню «Зміни починаються з тебе!» .
Важливі умови творчого конкурсу:
! Поділ конкурсних категорій за класами (віковими групами):
– для класів від 1 до 4 – актуальні конкурсні категорії 1, 2, 7, 8;
– для класів від 5 до 8 – актуальні конкурсні категорії 3, 4, 7, 8;
– для класів від 9 до 11 – актуальні конкурсні категорії 5, 6, 7, 8.
!! Кінцеві дати (включно) надсилання конкурсних робіт оргкомітету творчого конкурсу:
– для конкурсних категорій 1, 2 до 4 жовтня 2022 р.;
– для конкурсних категорій 3, 4 до 4 листопада 2022 р.;
– для конкурсних категорій 5, 6, 7, 8 до 4 грудня 2022 р.
!!! Всі конкурсні роботи мають бути створені особисто авторами не раніше вересня 2022 року безпосередньо для участі у творчому конкурсі в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!».
!!!! Конкурсні роботи, які пройдуть перший відбірковий етап творчого конкурсу, будуть оприлюдненні на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) для інтернет-голосування за них та оцінювання журі. Листівки, вироби з бісеру та картини, створені школярами, попередньо будуть сфотографовані для розміщення на сайті ГО.
!!!!! Автори, які надають свої конкурсні роботи на творчий конкурс, такою дією надають дозвіл команді патріотичної ініціативи (ГО «Світ важливих ініціатив») на оприлюднення їх творчих робіт (в т.ч. фотозображень творчих робіт) на своєму сайті https://www.inem.lviv.ua, зокрема для оцінювання членами журі, для інтернет-голосування, передачі меценатам в якості подарунку, виставлення на благодійному ярмарку чи онлайн-аукціоні, в залах стартап-школи Tech StartUp School, опублікування в звітах, виданнях чи для іншого поширення з метою популяризації, а також надають дозвіл на обробку інформації про конкурсантів і їх творчі конкурсні роботи.

Додаткові важливі умови патріотичної ініціативи!
1. Конкурсанти мають наполегливо працювати над дотриманням протягом творчого конкурсу й після нього хоча б 14 принципів та дій Гідної Людини (перелік на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» в підменю «Будь Гідною Людиною» меню «Зміни починаються з тебе!»), щороку збільшуючи кількість принципів гідної Людини, яких дотримуєтесь (хоч на 1-2 в рік).
2. Крім створення і надсилання своєї конкурсної роботи, здійснювати добрі справи для тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги, відповідно до своїх можливостей, віку, але без імітації.
3. Розмовляти в Україні українською, уважно вчити історію України, засвоюючи важливі історичні уроки українського державотворення від княжих часів й до сьогодення, берегти культуру та традиції українського народу.

Важлива інформація!
Всі творчі конкурсні роботи виконуються лише українською мовою!

Реєстрація школярів-учасників творчого конкурсу відбуватиметься шляхом заповнення ними реєстраційної форми на сайті ГО «Світ важливих ініціатив» (https://www.inem.lviv.ua) перед надсиланням конкурсної роботи – починаючи з кінця вересня 2022 р. до граничних дат подання робіт у відповідних конкурсних категоріях (граничні дати також зазначені на сторінці патріотичної ініціативи на сайті краудфандингової платформи StartEra – https://startera.org.ua).

!!! Заявки від шкіл (виключно на добровільній основі, виходячи з ініціативи самих школярів) на участь у патріотичній ініціативі до кінця вересня 2022 р. надсилайте на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com.

Кошти (210 000 грн), зібрані протягом 120 днів в межах патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!» з допомогою краудфандингової платформи StartEra, будуть використані так:

186 000 грн сукупно – на допомогу ЗСУ від імені школярів, які здобудуть І місце (згідно оцінювання журі) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу (сума буде перерахована на потреби ЗСУ однаковими частинами або разом вся сума – як вирішать самі переможці);
24 000 грн сукупно – для фінансування навчання школярам, які здобудуть І місце (згідно оцінювання журі) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу, на одному з діючих корисних курсів, що пропонує стартап-школа Tech StartUp School (кожен переможець отримає сертифікат-підтвердження про здобуття гранту на оплату йому відповідного навчання на цікавому курсі в Tech StartUp School у 2023 році (конкретні дати навчання буде визначено на початку 2023 р.), а кошти за навчання будуть перераховані одразу в січні 2023 р. на рахунок Tech StartUp School).
Якщо буде зібрано більше, ніж 210 000 грн, то кошти будуть передані також на потреби ЗСУ.

Додаткові призи від деяких партнерів патріотичної ініціативи:
– цікаву й корисну книгу від відомих українських видавництв з числа партнерів патріотичної ініціативи отримають школярі, які здобудуть ІІ місце (згідно оцінювання журі) та І місце (згідно інтернет-голосування) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу;
– смачні солодощі отримають школярі, які здобудуть ІІІ місце (згідно оцінювання журі) у 8 конкурсних категоріях творчого конкурсу;
– надійний вітчизняний інверторний стабілізатор напруги ТМ «QUANT» для комп’ютерного класу школи, учні якої здобудуть найбільше балів за перемоги у творчому конкурсі;
– буде ще низка інших призів від інших партнерів патріотичної ініціативи для школярів, конкурсні роботи яких їм особисто сподобаються найбільше (поступово оприлюднюватимемо інформацію на фейсбук-сторінці ініціативи).

За перебігом патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!», розпочатої на прохання школярів, слідкуйте на фейсбук-сторінці https://www.facebook.com/169227480447629 та поширюйте, будь ласка, інформацію про неї, залучаючи до її реалізації небайдужих людей. Будемо вдячні за вподобання сторінки патріотичної ініціативи та запрошення для ваших друзів відвідати її і підтримати школярів-учасників творчого конкурсу в межах патріотичної ініціативи.
Свої додаткові запитання та пропозиції щодо залучення до реалізації патріотичної ініціативи надсилайте, будь ласка, на електронну пошту ecoculture2018@gmail.com.

Плани щодо розвитку проєкту

Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!», яку реалізовують небайдужі активні школярі, спрямована також на захист і розвиток національних цінностей – української мови, культури, історії. Свідомі вчинки, правильний вибір, самовдосконалення, розширення світогляду, усвідомлення своїх громадянських обов’язків – усе це стає можливим завдяки патріотичній освіті молоді, а пропонована патріотична ініціатива сприятиме формуванню національного світогляду.

Незалежно, в якій області чи населеному пункті Ви проживаєте –

підтримайте цю ініціативу, щоб поступово розширити її на всю територію України!

Керівник ініціативи: Чубай Володимир.
Заступниця керівника ініціативи: Мельник Наталія.

Партнери патріотичної ініціативи для школярів: всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива»; Tech StartUp School; Департамент освіти і науки ЛОДА; ТМ «Quant», відомі українські видавництва та інші організації, підприємства.

Долучайтесь до підтримки важливої патріотичної ініціативи «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»

Поділитись:

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ АНОНІМНО БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ

Благодійна допомога на проєкт “Патріотична ініціатива «Екологія свідомості: зміни починаються з тебе!»”

Розрахуватись за допомогою:
Мінімальний внесок 10грн

Рекомендуємо