×

Reismus – меблі, які роблять простір зручним

Tech Startup School

Стартап проєкт
18060 грн зібрано 60%
Від проєкту UK-RAIN-A
з 30000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

18060 грн зібрано 60%
Від проєкту UK-RAIN-A
з 30000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Характеристика проєкту: Підприємство створене в 2019 році в Київській області, а з початком повномасштабного вторгнення росії було релоковане на захід України, у місто Львів.

Проєкт Reismus (https://reismus.com.ua/, https://www.instagram.com/reismus.com.ua/) започатковувався як сімейна столярна майстерня по виготовленню меблів. Основний напрямок, за яким працювали до 24 лютого 2022 року – це виготовлення екологічних садових меблів з натурального дерева для заміських будинків. З початком війни довелося припинити бізнес і закрити майстерню. Наразі відновлюється діяльність у м. Львів. Також довелося змінити асортимент виготовляємої продукції, а саме виготовлення доступних, функціональних смарт-меблів з ДСП. На це рішення вплинули наступні фактори:

– розмір приміщення – для роботи з деревом треба набагато більші площини, ніж маємо зараз;

– зменшення кількість операцій для виготовлення якісного продукту;

– виготовлення меблів з натурального дерева потребує більше операцій, які впливають на строк виготовлення і собівартість меблів;

– зміна попиту – наразі бачимо актуальність і затребуваність в базових меблях, за доступною ціною для облаштування помешкань клієнтів малого формату.

SMART меблі – це меблі, які економлять простір, допомагають облаштувати простір будь-яких розмірів і для будь-яких цілей.

Основний запланований асортимент:

– стіл-трансформер – зручно для тих, хто працює вдома, організація простору для навчання дітей, особливо коли їх декілька, а кімната одна, організація робочого простору для б’юті майстринь, також можна використовувати на кухні, як додаткову площу для приготування за відсутності місця для стаціонарного столу;

– настінний стіл, для людей, простір яких зовсім обмежений, а організація робочого місця є вкрай важливою;

– SMART – полиці, які комбінуються і складаються в потрібну за розміром форму;

– дзеркало – шафа, це рішення, коли для шафи купе немає місця або певної суми фінансів для її придбання – дзеркало і місце для зберігання речей в компактному розмірі.

Мета проєкту: З урахуванням всіх викликів сьогодення, переформатувати виробництво, яке в майбутньому не буде залежати на всі 100% від енергоносіїв. Один з перших кроків – це перехід на автономний акумуляторний електроінструмент, за допомогою якого мінімізуємо простої виробництва в моменти відсутності електроенергії в мережі. Наразі частину інструменту замінили на акумуляторні версії.

Кошти, зібрані на проєкт, підуть на: виготовлення зразків всієї колекції SMART меблів, що дозволить презентувати бренд як виробника різнопланових меблів, що зможе максимально задовольнити потреби клієнтів, і , в кінцевому результаті, отримати більше замовлень.

Очікуваний результат: Придбання акумуляторних пилососів дозволить створити сприятливі умови для існуючих працівників, згідно санітарних норм, скоротити час на операцію прибирання в виробничому приміщенні і вивільнити час працівників для інших операцій. Така оптимізація виробничого процесу збільшить виробничу потужність, скоротить строк виготовлення замовлень та дозволить створити нові робочі місця, що позитивно вплине на економіку регіону.

Контактні дані: Прудкогляд Яна +380951315855 y.prudkohliad@gmail.com

Поділитись:

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ АНОНІМНО БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ
Розрахуватись за допомогою:
Мінімальний внесок 10грн

Рекомендуємо