×

Соціальне підприємство «Можливість» – майстерня з виготовлення сувенірної продукції, з залученням осіб з інвалідністю і їх родичів

Благодійний фонд "Можливість"

Соціальний проєкт
530 грн зібрано 1%
з 40000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

530 грн зібрано 1%
з 40000 грн загального бюджету Не профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Характеристика проекту:

Багато сімей виховуючи дітей з інвалідністю, часто приймають участь у різних соціальних проектах як державних так і від благодійних організацій. Такі заходи дуже приємні і допомагають як особам з інвалідністю, так і їх сім`ям. Нажаль часто рівень достатку в таких сім`ях не дуже високий, а роботи для людей з ментальними порушеннями знайти дуже важко, або навіть неможливо.

Є багато сімей в яких є діти, або вже повнолітні особи з різними видами ментальних, чи фізичних порушень. Нажаль ніхто не в змозі це змінити. Але у нас виникла ідея про створення простору де особи з ментальними порушеннями, аутизмом, синдромом Дауна чи різними порушеннями когнітивного розвитку зможуть реалізувати себе в творчому плані, покращити свій фінансовий стан, творчо розвиватися, спілкуватися, відпочивати, а головне бути в соціумі.

Ми прагнемо залучити фінансову допомогу для відкриття майстерні, де матимемо можливість запустити виробництво наших унікальних виробів: футболок, чашок, кепок з малюнками від особливих людей. Ми зможемо забезпечити роботу нашої організації, проводити різні розважальні, пізнавальні, корекційно-розвиткові заходи. У Львові вже є майстерні де задіяні особи з інвалідністю, але вони не можуть задовільнити всі потреби. Дуже важливим критерієм вибору діяльності, для осіб з деякими видами порушень, є локація, адже їм часто буває складно пересуватись міським транспортом. Ми хочемо створити майстерню в районі де нема подібних закладів.

Діяльність яку ми вже здійснюємо: Hand made вироби з фетру, з дерева, виготовляємо прикраси, брошки, закладки, ялинкові іграшки, іграшки. Діти багато і гарно малюють. Особи з аутизмом чи синдромом Дауна мають особливу техніку малювання, якої не можливо навчитися. Ми хочемо переводити ці малюнки на одяг, чашки і різні предмети. Це буде спільна робота із участю наших друзів і волонтерів.

Виготовляти сувенірну і текстильну продукцію ми зможемо на спеціальному термопресі. Наш ринок збуту це: соціальні мережі, сувенірні магазини, крамнички, кафе тощо.

Наші клієнти, купуючи в нас, зможуть допомогти людям з інвалідністю під час війни отримати додатковий дохід. Крім того частину зароблених грошей ми витрачаємо на потреби армії.

Мета проекту: створити простір для творчої реалізації дітей з інвалідністю та залучати їх до підприємницької адаптації шляхом реалізації сувенірної продукції в Україні.

Кошти, зібрані на проект, підуть на: закупівлю необхідного обладнання для здійснення сублімованого друку (термопрес, принтер, спеціальний папір, фарби, плівки) , основ для нанесення малюнків (футболки, чашки, кепки, коробки), матеріали для творчості та інші супутні матеріали.

Очікуваний результат:

1) запуск виробництва унікальних виробів: футболок, чашок, кепок з малюнками від особливих людей.

2) Перенесення малюнків дітей чи дорослих з різними розладами розвитку на одяг, чашки і різні предмети.

3) При запуску нашого проекту ми зможемо допомогти людям з інвалідністю під час війни отримати додатковий дохід, соціалізацію, психологічну підтримку. Наблизити нашу країну до безбар`єрного простору. І ми зможемо ще більше допомагати нашим ЗСУ.

Контактні дані: Шахова Олександра БО «Благодійний Фонд «Можливість» +380968149436 possibility.lviv@gmail.com

Поділитись:

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ АНОНІМНО БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ
Розрахуватись за допомогою:
Мінімальний внесок 10грн

Рекомендуємо