Соціальне підприємство “Навчально-виробничий центр “Швейна фабрика”

90820 грн 100%
Необхідна сума 90000 грн Профінансовано Підтримало 18 доброчинців
Залишилось 0 днів

“Навчально-виробничий центр “Швейна фабрика” - соціальне підприємство, створене Благодійною Організацією «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» (далі-Організація), задля навчання та працевлаштування найбільш соціально-вразливих верств суспільства: ВІЛ-позитивних людей, людей, які перехворіли на туберкульоз, які звільнилися з місць позбавлення волі, постраждали від домашнього насильства.

90820 грн зібрано 100%
Андрій Козак Шефер Павло Сікор Семак Петро Олексій Ruslan Галина Іванівна Тарас Т. Бойчук І. Руслан Дмитро Тарас Уляна Шавель Леся Софія Роман Ш. Ігор Marta-Maria 380637705393
з 90000 грн загального бюджету Профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Підтримали проєкт 18

Андрій Козак Шефер Павло Сікор Семак Петро Олексій Ruslan Галина Іванівна Тарас Т. Бойчук І. Руслан Дмитро Тарас Уляна Шавель Леся Софія Роман Ш. Ігор Marta-Maria 380637705393

Поділися у соцмережах:

ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ АНОНІМНО БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ

Благодійний внесок на соціальний проєкт “Навчально-виробничий центр “Швейна фабрика”

Розрахуватись за допомогою:
Мінімальний внесок 10грн

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

“Навчально-виробничий центр “Швейна фабрика” – соціальне підприємство, створене Благодійною Організацією «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» м. Львів» (далі-Організація), задля навчання та працевлаштування найбільш соціально-вразливих верств суспільства: ВІЛ-позитивних людей, людей, які перехворіли на туберкульоз, які звільнилися з місць позбавлення волі, постраждали від домашнього насильства.

Ми в соцмережах: https://www.facebook.com/Network.Lviv/

СТАДІЯ РОЗВИТКУ ПРОЕКТУ

Організація отримала приміщення від Львівської  обласної ради (за адресою м. Львів, вул. Кульпарківська, 95 загальною площею 271.1 кв.м.), де зараз проводяться капітальні ремонтні роботи. Окрім того, вже є закуплене устаткування, частина меблів, розроблена система підготовки персоналу (ВІЛ-позитивні жінки, жінки, які звільнилися з місць позбавлення волі).

ЦІННІСТЬ ПРОЕКТУ

Цінність проєкту полягає у:

  • наданні можливостей для навчання та працевлаштування жінок, які опинилися в складних життєвих ситуаціях;
  • надання їм психологічної допомоги для подолання стигматизації та дискримінації у суспільстві, зокрема щодо прийому на роботу;
  • створення умов для самостійного забезпечення власних потреб, не чекаючи на соціальні виплати.

ПРОБЛЕМИ, ЯКІ МИ ВИРІШУЄМО

Відсутність професійної підготовки, підвищення кваліфікації чи перекваліфікації, неможливість працевлаштування через існуючу стигму та дискримінацію у суспільстві.

РИНОК ЗБУТУ

  • Комунальні установи;
  • Продаж через онлайн-мережу;
  • Соціально-відповідальний бізнес;
  • Соціально-активні громадяни;
  • Виконання корпоративних замовлень;
  • Участь у виставках та фестивалях українських виробників.

Планується виготовлення такої продукції:

  • кухонні рушники, фартухи, набори для кухні, подушки для крісел, скатертини, постільні набори, ванні рушники, пледи;
  • брендована продукція для проведення заходів ( екосумки/шопери, футболки, прапори, фірмові замовлення корпоративних клієнтів тощо).

КЛІЄНТИ

На підприємстві будуть працевлаштовані жінки, які є: ВІЛ-позитивними, перехворіли туберкульозом і вже не є розповсюджувачами, звільнені з місць позбавлення волі, постраждалі від домашнього насильства, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Нами було проведено опитування жіночої частини клієнтів Організації, за результатами якого було визначено, що понад 65% респондентів виявили бажання мати стабільне місце праці і заробіток, а 13,6% вказали спеціальність “швея” та мають досвід роботи у відповідній галузі. У підсумку, відібрано 14 жінок, які потенційно можуть працювати на швейному підприємстві.

МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

  • Завершення ремонтних робіт;
  • Доукомплектування обладнання;
  • Облаштування робочих місць згідно вимог;
  • Проведення вузькоспеціалізованого навчання для персоналу;
  • Офіційне відкриття підприємства.

ПЛАНИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПРОЕКТУ

Після завершення ремонтних робіт та облаштування робочих місць ми плануємо впровадження навчального курсу «Швейна справа». Пройшовши курс та отримавши необхідні знання, жінки матимуть змогу отримати робоче місце на соціальному підприємстві “Навчально-виробничий центр “Швейна фабрика”. Разом з тим буде запроваджено комплекс освітньо-психологічних заходів задля максимальної інтеграції та побудови команди, підвищення рівня особистісного розвитку працівників. Ми впевнені, що реалізація проєкту стане можливістю для жінок, які опинилися в складних життєвих ситуаціях самостійно забезпечувати власні потреби. Допоможе привернути увагу суспільства до існуючих проблем жінок із вразливих груп населення, що базуються на стигматизації та дискримінації.

КОНТАКТИ

Асистент організації
БО “Благодійне товариство “Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД” м. Львів”
Марія Мельник тел.+380734213324

Рекомендуємо

Контакти

coordinator.startera@gmail.com