×

Благодійний проект «Розмалюємо цей світ добром»

ГО "Леді Ді ательє" Ярина Янчак

Соціальний проект
14323 грн зібрано 100%
з 14300 грн загального бюджету Профінансовано 0 днів до завершення кампанії

Перше в Україні інклюзивне ательє “Lady Di atelier” - це не просто звичайне ательє, це ціла філософія! В нашій команді працюють чудові і сильні духом люди, які не зламались від випробувань долі і знайшли в собі сили рухатись до своєї мети. Одним із завдань, яке стоїть перед нами - це допомагати іншим, а саме надати роботу (доступне робоче місце) і допомогти реалізувати свої таланти сповна! Вважаємо, що для нашого суспільства – це НАДважливо в теперішній час! Ми хочемо гідно представляти нашу державу закордоном і зайняти чільне місце серед тих, які творять саме в Україні якісний продукт! Через нашу активну діяльність і чудові результати, нам видала Міська Рада приміщення у Львові по вул. Чупринки, 61, щоб зробити там ательє для людей з інвалідністю! Приміщення потребує капітального ремонту і забезпечення спеціалізованого обладнання. Для того, щоб була можливість забезпечити гідні умови праці для таких людей, щоб жити активним і повноцінним життям, досягати поставлених цілей, творити та бути успішними! Людей з обмеженими можливостями не буває, обмежені лише технології!

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОЕКТУ

Перше в Україні інклюзивне ательє “Lady Di atelier” – це не просто звичайне ательє, це ціла філософія! В нашій команді працюють чудові і сильні духом люди, які не зламались від випробувань долі і знайшли в собі сили рухатись до своєї мети.

Одним із завдань, яке стоїть перед нами – це допомагати іншим, а саме надати роботу (доступне робоче місце) і допомогти реалізувати свої таланти сповна! Вважаємо, що для нашого суспільства – це НАДважливо в теперішній час! Ми хочемо гідно представляти нашу державу закордоном і зайняти чільне місце серед тих, які творять саме в Україні якісний продукт!

Через нашу активну діяльність і чудові результати, нам видала Міська Рада приміщення у Львові по вул. Чупринки, 61, щоб зробити там ательє для людей з інвалідністю! Приміщення потребує капітального ремонту і забезпечення спеціалізованого обладнання. Для того, щоб була можливість забезпечити гідні умови праці для таких людей, щоб жити активним і повноцінним життям, досягати поставлених цілей, творити та бути успішними! Людей з обмеженими можливостями не буває, обмежені лише технології!

Ми в соцмережах: https://www.facebook.com/Lady-Di-atelier-338683496754525/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARBuLKKsYnK3PVoel4wc4Br-ZgRGsYTZmxTCSaB8WEYShQI2K_gGnLHQ7y6WYUcq1hxMUGS_m-wSbYyh

СТАДІЯ РОЗВИТКУ ПРОЕКТУ

Ми активно здійснюємо свою діяльність вже рік і маємо чудові плани – це зробити дуже якісний ремонт у приміщенні (яке недавно отримали) та зробити його доступним для усіх бажаючих, перерізати червону стрічку і почати працювати вже наповну!

ЦІННІСТЬ ПРОЕКТУ

Проект несе в собі НАДважливі завдання, а саме: зробити належний доступ до приміщення (особливо для людей з інклюзією), надання робочих місць для таких людей. Саме приміщення зможе надати до 10-ти робочих місць, для малозахищених верств населення, де кожен реалізує себе сповна.

ПРОБЛЕМИ ЯКІ МИ ВИРІШУЄМО:

РИНОК

Діяльність виробництва спрямована на усіх людей, а особливо іноземців, які через вироби ательє “Lady Di atelier” матимуть змогу познайомитися з якісними Українськими товарами.

Ось приклади наших робіт:

КЛІЄНТИ

Проект націлений у першу чергу на допомогу людям з інклюзією

МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ

Проведення ремонтних робіт, а також закупівля потрібного сантехнічного обладнання для обладнання туалетної кімнати в приміщенні першого в Україні інклюзивного ательє, яке знаходиться за адресою, Львів, вул. Чупринки, 61.

ПЛАНИ ЩОДО РОЗВИТКУ ПРОЕКТУ

Кінцева мета проекту – це надання великої кількості робочих місць та постійне навчання для людей з інвалідністю (станом на зараз у команді 12 людей). Висвітлення проблем інклюзії. Привернення уваги суспільства до створення умов для залучення таких людей до більш активного та повноцінного життя. Гідне представлення Українських виробів на світовому ринку.

Намалюю тобі любов

🎨Саме так виглядає щастя…Саме так ми працюємо у нашому ательє і стараємося дарувати цю любов іншим!П.с. Давайте розмалюємо цей світ добром!#намалюю_тобі_любов

Опубліковано Lady Di atelier Вівторок, 3 грудня 2019 р.

 

Поділитись:

Новини проекту

Зустрічайте новий проект на Startera від першого в Україні інклюзивного ательє Ledi Di Atelier.

На нашому краундфандинговому майданчику стартувала нова соціальна кампанія «Розмалюємо цей світ ...

Опубліковано 21 Feb 2020 Більше
ПІДТРИМАТИ ПРОЕКТ БЕЗ РЕЄСТРАЦІЇ

Благодійний внесок на проект “Розмалюємо цей світ добром” від Lady Di Atelier

Розрахуватись за допомогою:

Рекомендуємо