×

Благодійний проєкт «Розмалюємо цей світ добром»: Зустрічайте новий проєкт на Startera від першого в Україні інклюзивного ательє Ledi Di Atelier.

Olga Soroka

Опубліковано 21.02.2020

На нашому краундфандинговому майданчику стартувала нова соціальна кампанія «Розмалюємо цей світ добром»!

Працівники, першого в Україні інклюзивного ательє отримали у подарунок від Міської Ради приміщення у Львові по вул. Чупринки, 61. Проте є одне АЛЕ, для того, щоб воно повноцінно запрацювало там потрібно зробити капітальний ремонт та забезпечити його спеціалізованим обладнанням. На сьогоднішній час суми, потрібної на ремонт немає. Тому працівники ательє мають надію на те, що вони зможуть зібрати хоч частину цих коштів за допомогою платформи Startera.

Особливість ательє в тому, що одним із його завдань – це допомагати іншим, а саме, надати робочі місця людям з інвалідністю де вони зможуть реалізувати себе та розвинути свої таланти, тобто зайняти своє місце в цьому житті. Для сучасного суспільства на даний час це дуже важлива місія!

Долучайтесь до збору коштів для цих чудових людей, підтримайте їх ініціативу – це допоможе скоріше реалізувати свої задуми і працювати на користь нашої держави та гідно її представляти закордоном!

Щоб ознайомитись з проєктом, а також підтримати його переходьте: https://startera.org.ua/project/blagodijnyj-proekt-rozmalyuyemo-tsej-svit-dobrom/

Поділитись:

Повернутись до Проєкту

Схожі новини

У розділі “Соціальні проєкти” – поданий новий проєкт!

Привіт, друзі! На нашій краудфандинговій платформі StartEra у розділі "Соціальні проєкти" - поданий ...

Опубліковано 29.08.2019 Читати більше